Cavallo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


konie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania do administracji

Go down 
+12
Zapowiedź Sztormu
Pavetta
Heather
Espilce
Modririr
Ravix
Filippa Eilhart
Eithine
Kishan
Eileen
Madaline
Admin
16 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Banderas

Banderas


Join date : 02/07/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptySro Lip 19, 2017 4:33 pm

a ja się zgadzam z adminem C: jako, że jestem tu od dłuższego czasu, myślę, że mogę się wypowiedzieć. oryginalny system do mnie przemawia, jestem jak najbardziej zadowolona z możliwości jakie daje to forum, postów trochę napisanych już mam, więc z całym szacunkiem, ale najwięcej do powiedzenia mają zawsze osoby, które niczego tu nie wniosły. (nie mam na myśli Modririr)
mam nadzieję, że ta bezsensowna dyskusja wreszcie się zakończy, ciao D;
Powrót do góry Go down
Pavetta

Pavetta


Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptySro Lip 19, 2017 4:36 pm

"to nie jest temat do dyskusji i sprzeczek", a gdzie indziej mamy dyskutować, skoro nie ma takiego tematu, kek.
Powrót do góry Go down
Espilce




Join date : 02/07/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptyWto Lip 25, 2017 11:31 am

Heather napisał:
^Stada już są a jak niby wyobrażasz sobie lochy i porwania? Konie mają wybudować wielkie budynki kopytami i zarzucać liny? Proszę, nie Neutral  
Regulamin: "3. Konie niczego ze sobą nie noszą, nie mogą na głowie mieć rogów, masek ani sztyletów przy boku. Nie potrafią podnosić niczego kopytami, nie całują się i nie chodzą do szkoły." więc... jak miałyby się nawzajem porywać? xDD

Cóż, z jednej strony jest to logiczne, a z drugiej to konwencja na większości zwierzęcych forów dopuszcza używanie "w jakiś" sposób narzędzi, przedmiotów, pomieszczeń. Jest to pewne urozmaicenie. Z doświadczenia wiem, że fora z takimi dodatkami są chętniej odwiedzane przez użytkowników, jest na nich większy ruch. A fora, bez takich urozmaiceń niestety szybciej upadają.
Powrót do góry Go down
Kaz




Join date : 09/07/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptyCzw Lip 27, 2017 4:57 pm

Zgadzam się tutaj z Espilce'm. Spójrzmy na to w taki sposób. Gdyby jeszcze byli tu ludzie to może przyjęły by się takie "zwykłe" konie, które robiłyby coś jak w naturze (czyt. rzeczywistości.)
, ale tutaj kiedy nie ma ludzi potrzeba umiejętności, łapania w kopyta itp.
Oficjalnie nie można tu nic prócz walczenia i rozmowy, a w ten sposób może i byłoby lepiej.
~Nie mówię tego złośliwie.
Powrót do góry Go down
Ganges

Ganges


Join date : 06/08/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptyWto Sie 08, 2017 3:33 pm

Dlaczego załadowany avatar na forum, ma lekko rozmazane napisy? Wszystko cacy, na komputerze, nawet na jakimś hoście w podglądzie również cacy. Jednak jak tylko ładuje na avatar, napisy stają się jakby przez mgłę. Ktoś coś zaradzi?
Powrót do góry Go down
Zapowiedź Sztormu

Zapowiedź Sztormu


Join date : 06/07/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptyPon Sie 14, 2017 9:52 pm

Espilce napisał:
Heather napisał:
^Stada już są a jak niby wyobrażasz sobie lochy i porwania? Konie mają wybudować wielkie budynki kopytami i zarzucać liny? Proszę, nie Neutral  
Regulamin: "3. Konie niczego ze sobą nie noszą, nie mogą na głowie mieć rogów, masek ani sztyletów przy boku. Nie potrafią podnosić niczego kopytami, nie całują się i nie chodzą do szkoły." więc... jak miałyby się nawzajem porywać? xDD

Cóż, z jednej strony jest to logiczne, a z drugiej to konwencja na większości zwierzęcych forów dopuszcza używanie "w jakiś" sposób narzędzi, przedmiotów, pomieszczeń. Jest to pewne urozmaicenie. Z doświadczenia wiem, że fora z takimi dodatkami są chętniej odwiedzane przez użytkowników, jest na nich większy ruch. A fora, bez takich urozmaiceń niestety szybciej upadają.

Moim zdaniem fajne było by takie coś, ale było by to zbyt podobne do Karsin. Więc jeśli chcesz takie coś, to właśnie na Karsin zapraszam
Powrót do góry Go down
Zapowiedź Sztormu

Zapowiedź Sztormu


Join date : 06/07/2017

Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 EmptySro Mar 28, 2018 11:21 pm

Espilce napisał:
Heather napisał:
^Stada już są a jak niby wyobrażasz sobie lochy i porwania? Konie mają wybudować wielkie budynki kopytami i zarzucać liny? Proszę, nie Neutral  
Regulamin: "3. Konie niczego ze sobą nie noszą, nie mogą na głowie mieć rogów, masek ani sztyletów przy boku. Nie potrafią podnosić niczego kopytami, nie całują się i nie chodzą do szkoły." więc... jak miałyby się nawzajem porywać? xDD

Cóż, z jednej strony jest to logiczne, a z drugiej to konwencja na większości zwierzęcych forów dopuszcza używanie "w jakiś" sposób narzędzi, przedmiotów, pomieszczeń. Jest to pewne urozmaicenie. Z doświadczenia wiem, że fora z takimi dodatkami są chętniej odwiedzane przez użytkowników, jest na nich większy ruch. A fora, bez takich urozmaiceń niestety szybciej upadają.

Btw pozdrawiam Karsinową ekipkę <3 Arka

Powrót do góry Go down
Sponsored content





Pytania do administracji - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania do administracji
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Prośby do administracji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cavallo :: Sprawy Forum :: Organizacja-
Skocz do: