Cavallo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


konie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Pytania do administracji

Go down 
+12
Zapowiedź Sztormu
Pavetta
Heather
Espilce
Modririr
Ravix
Filippa Eilhart
Eithine
Kishan
Eileen
Madaline
Admin
16 posters
Idź do strony : 1, 2  Next
AutorWiadomość
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyWto Cze 27, 2017 10:35 pm

W tym temacie prosimy o zadawanie wszelkich pytań dotyczących forum- administracja będzie starała odpowiedzieć się jak najszybciej. Przypomnę również, że do dyskusji na tematy forum nie służy chociażby czat.
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Madaline

Madaline


Join date : 30/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyNie Lip 02, 2017 1:23 am

Hej, sprawdziłam przed chwilą regulamin dotyczący multikont. Jeżeli klacz rodzi źrebaka to mamy multi. Jeśli klacz (która urodziła) i źrebak się postarzają i malec po jakimś czasie osiąga dojrzałość i jest dorosłym koniem to mamy dwa dorosłe multikonta a jest to wyraźnie zabronione. Pisze ''Na forum można stworzyć tylko jedną dorosłą postać konia. Jeśli chcesz posiadać więcej, niż jedno konto, jedyną opcją jest przejęcie konta źrebaka urodzonego na forum.'' Co robimy w takiej sytuacji gdy źrebak jest już dorosłym koniem a nadal mamy inne konto z również dorosłym koniem? Mamy konto zawiesić czy co? Sorry, za powtórzenia, ale się spieszę. Smile
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyNie Lip 02, 2017 9:29 am

Madaline, odpowiedź powinnaś znaleźć w fragmencie który przytoczylas- jest tam podane słowo "stworzyć" i chodzi o postać dorosłego konia. Źrebak rodzi się fabularnie na forum, więc stworzenie tej postaci działa tak samo jak w naturze- podczas pokrycia, ty jedynie ją przejmujesz na własność. Jeśli zaadoptujesz jako użytkownik źrebaka, jak najbardziej wskazane jest to, aby dorósł Wink
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Eileen

Eileen


Join date : 30/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 03, 2017 4:04 pm

Mam pytanie, ponieważ nie jestem pewna:
Czy obrony przed drapieżnikami można pisać samodzielnie, by została później oceniona przez MG? Czy może muszę obronę wraz pisać z MG?
Z góry dziękuję za odpowiedź Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 03, 2017 6:23 pm

Aktualnie możliwość walki z drapieżnikiem istnieje tylko jako sesja z MG, ale widzę, że jest to dość popularna sprawa, więc obmyślę lepsze rozwiązanie w tej kwestii Smile
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Kishan

Kishan


Join date : 01/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyWto Lip 04, 2017 8:49 am

Okay to ja się zapytam gdzie wrzucać linki do obron przed drapieżnikiem? Very Happy
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyWto Lip 04, 2017 9:17 am

Prośby do administracji Smile
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Eithine

Eithine


Join date : 02/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 05, 2017 10:42 am

A nowe tematy w off-topie można tworzyć, czy tylko administracja się tym zajmuje? c:
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 05, 2017 10:51 am

W off topie każdy może stworzyć temat, zakaz dotyczy tylko strefy fabularnej oraz administracyjnej Smile
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Eithine

Eithine


Join date : 02/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPią Lip 07, 2017 12:59 pm

W 'Zasadach' jest napisane, że 25 postów fabularnych = 5 PD
Czyli za 5 postów fab. można dopisać 1 PD?
Powrót do góry Go down
Filippa Eilhart

Filippa Eilhart


Join date : 05/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPią Lip 07, 2017 2:45 pm

Mam takie pytanie, czy ogier-gej może dołączyć do femary?
i wyjątkowo nie mam na myśli Vilga
Z góry dziękuję za odpowiedź Smile
Powrót do góry Go down
Ravix

Ravix


Join date : 01/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 17, 2017 7:17 pm

Jako iż nie doszukałam się odpowiedniego tematu, w którym mogłabym przedstawić to co chce przedstawić, więc pozwolę sobie opisać to w tutejszym.

1. Właśnie boli mnie brak tematu typu "Skargi, sugestie itp". W końcu zwykli użytkownicy tego forum mają mieć prawo jakieś "ale", wyrazić to co im się nie podoba i dzielić się pomysłami, które mogłyby w jakiś sposób urozmaicić rozgrywkę tego forum. Nie mówię, że administracja musi wszystkie przyjmować, ale może ktoś wpadnie na coś takiego, co spodoba się władającym tym forum.
2. Mniej istotne jednak ja uważam za bezsensowne. Na stronie głównej są bannerki for, które dokonały wymiany, tylko... po co znajduje się i banner Cavallo? Dla mnie to bez sensu, przecież właśnie jesteśmy na tym forum, więc jego banner jest bezużyteczny w tym miejscu.
3. "Na forum można stworzyć tylko jedną dorosłą postać konia. Jeśli chcesz posiadać więcej, niż jedno konto, jedyną opcją jest przejęcie konta źrebaka urodzonego na forum." - Że co proszę? Dla mnie toż to czysta zbrodnia. Nigdy nie widziałam forum, które w taki sposób by ograniczało użytkownika. Limit ilości multikont owszem, ale takie coś? No halo! Według mnie to czysty cios nożem w plecy dla usera, który ma pomysł na nową inną postać i w grę nie wchodzi bycie urodzonym na ziemiach forum. A tak to co? Musi sobie szukać innego forum, gdy stwierdzi, że oprócz koniem hanowerskim chce grać sobie jeszcze koniem arabskim, który nie urodził się na ziemiach forum i zanim się zjawił miał ciekawą historię? A jak wiadomo, dobrze że jednak jest trochę więcej tych multikont. Tworzą może ten sztuczny tłum, ale taki sztuczny tłum może zachęcić nowych użytkowników do rejestracji, bo widzą, że jednak forum jednak w jakiś sposób żyje.
4. "Wszystkie postacie na forum starzeją się! 25 postów to równe 0,5 roku." - dla mnie ten system jest nieprzemyślany. Wyobraźmy sobie, że postać A spotyka się z postacią B. Jednak user postaci A potem jest nieobecny przez trzy tygodnie, powiedzmy że wyjazd. W tym czasie user postaci B aktywnie udziela się na fabule, nawet bardzo. I co? Po powrocie usera postaci A postać A i postać B się spotykają. A tu klops! Nagle postać B ni stąd ni zowąd się postarzyła, a wiek postaci A jak stała tak stoi. Jak to logicznie wytłumaczyć?
Powrót do góry Go down
Modririr

Modririr


Join date : 01/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyPon Lip 17, 2017 7:59 pm

akurat w większości zgadzam się z Ravciem, bo jak baner zbytnio nie kłuje w oczy (ktoś nie ogarnia i sb wejdzie jeszcze raz, ok xd), tak brak możliwości zakładania multików bardziej szkodzi, niż pomaga.
przez pokolenia wkrótce dojdziemy do takiego momentu, że będą same mieszańce; gdy nikt nowy się nie zarejestruje, nie będzie innych ras w fenotypie :c
ale skoro już ten punkt istnieje w regulaminie, to niechaj chociaż będzie przestrzegany, bo trochę niefajnie jest, jak część członków jest bardziej uprzywilejowana i może go łamać I:
Powrót do góry Go down
Espilce




Join date : 02/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyWto Lip 18, 2017 9:28 pm

Dzień dobry, a czy planowane jest wprowadzenie stad, lochów i porwań? Smile
Powrót do góry Go down
Heather

Heather


Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptyWto Lip 18, 2017 11:48 pm

^Stada już są a jak niby wyobrażasz sobie lochy i porwania? Konie mają wybudować wielkie budynki kopytami i zarzucać liny? Proszę, nie Neutral
Regulamin: "3. Konie niczego ze sobą nie noszą, nie mogą na głowie mieć rogów, masek ani sztyletów przy boku. Nie potrafią podnosić niczego kopytami, nie całują się i nie chodzą do szkoły." więc... jak miałyby się nawzajem porywać? xDD
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 11:58 am

Myślę, że Heather odpowiedziała bardzo trafnie. Odpowiedz więc brzmi NIE Smile
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Pavetta

Pavetta


Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 3:32 pm

Ravix napisał:
3. "Na forum można stworzyć tylko jedną dorosłą postać konia. Jeśli chcesz posiadać więcej, niż jedno konto, jedyną opcją jest przejęcie konta źrebaka urodzonego na forum." - Że co proszę? Dla mnie toż to czysta zbrodnia. Nigdy nie widziałam forum, które w taki sposób by ograniczało użytkownika. Limit ilości multikont owszem, ale takie coś? No halo! Według mnie to czysty cios nożem w plecy dla usera, który ma pomysł na nową inną postać i w grę nie wchodzi bycie urodzonym na ziemiach forum. A tak to co? Musi sobie szukać innego forum, gdy stwierdzi, że oprócz koniem hanowerskim chce grać sobie jeszcze koniem arabskim, który nie urodził się na ziemiach forum i zanim się zjawił miał ciekawą historię? A jak wiadomo, dobrze że jednak jest trochę więcej tych multikont. Tworzą może ten sztuczny tłum, ale taki sztuczny tłum może zachęcić nowych użytkowników do rejestracji, bo widzą, że jednak forum jednak w jakiś sposób żyje.
4. "Wszystkie postacie na forum starzeją się! 25 postów to równe 0,5 roku." - dla mnie ten system jest nieprzemyślany. Wyobraźmy sobie, że postać A spotyka się z postacią B. Jednak user postaci A potem jest nieobecny przez trzy tygodnie, powiedzmy że wyjazd. W tym czasie user postaci B aktywnie udziela się na fabule, nawet bardzo. I co? Po powrocie usera postaci A postać A i postać B się spotykają. A tu klops! Nagle postać B ni stąd ni zowąd się postarzyła, a wiek postaci A jak stała tak stoi. Jak to logicznie wytłumaczyć?

Zgadzam się co do słowa. Warto pomyśleć o innym systemie starzenia się, bo to jest kompletnie bez sensu.
Powrót do góry Go down
Zapowiedź Sztormu

Zapowiedź Sztormu


Join date : 06/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 3:34 pm

Pavetta napisał:
Ravix napisał:
3. "Na forum można stworzyć tylko jedną dorosłą postać konia. Jeśli chcesz posiadać więcej, niż jedno konto, jedyną opcją jest przejęcie konta źrebaka urodzonego na forum." - Że co proszę? Dla mnie toż to czysta zbrodnia. Nigdy nie widziałam forum, które w taki sposób by ograniczało użytkownika. Limit ilości multikont owszem, ale takie coś? No halo! Według mnie to czysty cios nożem w plecy dla usera, który ma pomysł na nową inną postać i w grę nie wchodzi bycie urodzonym na ziemiach forum. A tak to co? Musi sobie szukać innego forum, gdy stwierdzi, że oprócz koniem hanowerskim chce grać sobie jeszcze koniem arabskim, który nie urodził się na ziemiach forum i zanim się zjawił miał ciekawą historię? A jak wiadomo, dobrze że jednak jest trochę więcej tych multikont. Tworzą może ten sztuczny tłum, ale taki sztuczny tłum może zachęcić nowych użytkowników do rejestracji, bo widzą, że jednak forum jednak w jakiś sposób żyje.
4. "Wszystkie postacie na forum starzeją się! 25 postów to równe 0,5 roku." - dla mnie ten system jest nieprzemyślany. Wyobraźmy sobie, że postać A spotyka się z postacią B. Jednak user postaci A potem jest nieobecny przez trzy tygodnie, powiedzmy że wyjazd. W tym czasie user postaci B aktywnie udziela się na fabule, nawet bardzo. I co? Po powrocie usera postaci A postać A i postać B się spotykają. A tu klops! Nagle postać B ni stąd ni zowąd się postarzyła, a wiek postaci A jak stała tak stoi. Jak to logicznie wytłumaczyć?

Zgadzam się co do słowa. Warto pomyśleć o innym systemie starzenia się, bo to jest kompletnie bez sensu.
Ja też się podpisuję jeśli chodzi o system starzenia się
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:00 pm

Starzenie się oraz system multikont nie ulegną zmianie.
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Pavetta

Pavetta


Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:01 pm

Czemu nie?
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:05 pm

To nie temat do dyskusji, odpowiedź została podana, temat uważam za zamknięty. Jeśli chcesz usłyszeć dokładniejsze wyjaśnienia co do podjęcia decyzji, zapraszam do skontaktowania się poprzez prywatną pocztę.
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Pavetta

Pavetta


Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:10 pm

Usuwanie komentarzy i brak choćby najmniejszej chęci, aby podyskutować o systemie forum, bardzo dojrzałe.
Powrót do góry Go down
Inazunguka




Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:14 pm

Z takim podejściem do propozycji użytkowników, forum padnie szybciej niż moje chęci do gry. Każdy pomysł powinien zostać przedyskutowany, ten zaś został odrzucony bez jakichkolwiek argumentów. PBF istnieje głównie dla użytkowników i bez nich długo by nie pociągnął, radziłabym więc zacząć brać ich bardziej pod uwagę c:
Powrót do góry Go down
Pavetta

Pavetta


Join date : 08/07/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:17 pm

^THIS
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji EmptySro Lip 19, 2017 4:27 pm

Wypraszam sobie takie opinię, ponieważ osobom, które zapoczątkowały tą sugestię dokładnie wytłumaczyłam, dlaczego tego nie zmienię. Wypowiadanie się bez wiedzy na ten temat również jest "bardzo dojrzałe". Mam prawo usuwać komentarze, ponieważ jak już pisałam, to nie jest temat do dyskusji i sprzeczek, zwłaszcza jeśli jedynymi niezadowolonymi użytkownikami są osoby, których aktywność jest przeważnie ograniczona do minimum. Jeśli to nie forum dla was, nic was tu nie trzyma, forum ma się opierać na naturalnych stadach koni, pokoleniach i dojrzewaniu potomstwa, więc proszę na siłę nie wciskać mi zmiany tego.
Dziękuję.
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
Sponsored content





Pytania do administracji Empty
PisanieTemat: Re: Pytania do administracji   Pytania do administracji Empty

Powrót do góry Go down
 
Pytania do administracji
Powrót do góry 
Strona 1 z 2Idź do strony : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Prośby do administracji

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cavallo :: Sprawy Forum :: Organizacja-
Skocz do: