Cavallo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


konie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Solidarność jajników drogie panie

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
Eileen

Eileen


Join date : 30/06/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptySob Lip 01, 2017 3:36 pm

Eileen też szuka znajomości. Głównie z klaczami, jak na feministkę przystało, chociaż żar fanatycznej równości nieco w niej przygasł.
Tak więc szukam:
Przyjaciółeczek, bff, psiapsi czy jak kto woli.
Innej feministki, żeby pogadały sobie jakie to ogiery są błe i fuj.
Jakaś dyskusja z ogierem, może nawet zakończona bójką, o równości praw i upierdliwości przy okazji.
Może jakiś dumny macho, który wytłumaczy Eileen, że nie każdy ogier to zuo, mrok i brokuł.
Może jakieś inne ciekawe relacje?
Ktoś, coś?


Ostatnio zmieniony przez Eileen dnia Nie Lip 02, 2017 11:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Modririr

Modririr


Join date : 01/07/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptySob Lip 01, 2017 9:49 pm

mogę podrzucić Modri, żeby Eileen stała się jej mentorką czy czymś w tym rodzaju .u.
Powrót do góry Go down
Eileen

Eileen


Join date : 30/06/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptyNie Lip 02, 2017 4:58 am

Eileen chętnie przekaże swoje mądrości życiowe nowemu, lepszemu pokoleniu :3
Zacznij gdzieś i podeślij mi link na pw ^^
Powrót do góry Go down
Madaline

Madaline


Join date : 30/06/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptyPon Lip 03, 2017 7:51 pm

Madaline na przyjaciółkę, chociaż myślę, że wyjdzie z tego tylko koleżanka albo dobra koleżanka, bo moja klaczka nie jest feministką heh. Ale zobaczymy. Co ty na to?
Powrót do góry Go down
Eileen

Eileen


Join date : 30/06/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptyPon Lip 03, 2017 8:10 pm

Bardzo chętnie, jednak na razie nie mam wolnej fabuły Wink jak coś mi się zwolni, to zacznę i wyślę ci link na pw Smile
Powrót do góry Go down
Madaline

Madaline


Join date : 30/06/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptyPon Lip 03, 2017 8:20 pm

Okey ^^ czekam
Powrót do góry Go down
Kishan

Kishan


Join date : 01/07/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptyWto Lip 04, 2017 8:18 am

To ja się ustawię w kolejne Laughing
Na ten podpunkt:

Eileen napisał:
Może jakiś dumny macho, który wytłumaczy Eileen, że nie każdy ogier to zuo, mrok i brokuł
Powrót do góry Go down
Artair

Artair


Join date : 03/07/2017

Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie EmptyWto Lip 04, 2017 9:40 am

Bardzo chętnie ^^ Tobie też wyślę na pw link, jak mi się zwolni. Wink
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Solidarność jajników drogie panie Empty
PisanieTemat: Re: Solidarność jajników drogie panie   Solidarność jajników drogie panie Empty

Powrót do góry Go down
 
Solidarność jajników drogie panie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cavallo :: Sprawy Forum :: Strefa użytkowników :: Poszukiwania-
Skocz do: