Cavallo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


konie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}

Go down 
+2
Filippa Eilhart
Ravix
6 posters
AutorWiadomość
Ravix

Ravix


Join date : 01/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyCzw Lip 13, 2017 3:04 pm

JA KIEDYŚ ŁADNIE GRAFICZNIE ZROBIĘ POŚCIK Z PRACOWNIĄ, NAWET NADAM NAZWĘ, ALE JESZCZE NIE TERAZ


... ale wypadałoby przedstawić jakieś zasady, czyli zaczynamy od pierwszej rzeczy.
REGULAMIN
1. Przede wszystkim z początku proszę o zapoznanie się z regulaminem, by nie doszło do jakiś późniejszych nieporozumień. A podanie hasła (które znajdziesz gdzieś w tym poście) będzie dla mnie informacją, że został przeczytany.
2. Co mogę wykonać? - avatar, banner (sam obrobiony obrazek do wklejenia w podpis), podpis. Inne rzeczy też mogę wykonać... moża pytać.
3. Limit wynosi trzy zamówienia na jedną turę z czego w tejże turze mogę wykonać tylko jeden podpis (jest po prostu bardziej czasochłonny i lepiej mi gdy skupie się na jednym, a nie nad kilkoma na raz). Podkreślam, że nie uwzględniam żadnych wyjątków od tej reguły.
4. Mogę sama wyszukać zdjęć, czy innych potrzebnych materiałów, lecz nie liczcie na to, że będą w stu procentach pasować do waszego opisu. Jeśli chcesz np. konia z białą plamką akurat w tym miejscu, a nie innym - przykro mi, ale to jak szukanie igły w stogu siana, więc nie pomogę.
5. Jeśli już sam przychodzisz z konkretnym zdjęciem prosiłabym, żeby był ładnej jakości i w miarę możliwości dużej rozdzielczości. W przypadku gifa prosiłabym o to samo (chociaż zależałoby mi na szerokości większej niż  400px, bo banerki jak i gify obrabiam zawsze do tej szerokości, chyba, że masz inny koncept).
6. Mogę wymyślić/wyszukać cytaty do awatarów/podpisów, lecz poetą, Mickiewiczem i mistrzem w ich szukaniu nie jestem.
7. Nie robię poprawek, uważam to za stratę czasu i siedzenie nad jednym cały czas jest uciążliwe.
8. Nie przyjmuje zamówień z kilku kont jednocześnie.
9. Nie przyjmuje zamówień bez formularza.
10. Mam prawo do zrezygnowania realizacji zamówienia (w końcu życie ssie i problemy w nim zdarzają się).
11. Opłata? Konkretnej nie wyznaczam. Po prostu płacicie co łaska lub wcale.
12. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak wyglądają moje pracę zapraszam do przykładów(O KLIKAJ TUTAJ)

FORMULARZE (KLIK):


Ostatnio zmieniony przez Ravix dnia Czw Lip 13, 2017 9:06 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Filippa Eilhart

Filippa Eilhart


Join date : 05/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyCzw Lip 13, 2017 4:05 pm











    Teksty: jakieś ładne cytaty z Wiedźmina, mogą być po polsku
    Zdjęcia/Gify: co się zamarzy
    Kolorystyka: czerń, biel, srebro, błękit, ew. fiolet
    Uwagi: brak
    Potwierdzenie przeczytania regulaminu: potwierdzam


Ostatnio zmieniony przez Riviya dnia Czw Lip 13, 2017 6:53 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
Ravix

Ravix


Join date : 01/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyCzw Lip 13, 2017 10:58 pm

Riviya

żeby avatary działały i dało się je wgrać, trzeba wkleić ich link w "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu :"

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} LUmOHVX
https://i.imgur.com/lUmOHVX.jpg

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} ZqY6oDY
https://i.imgur.com/zqY6oDY.jpg

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EEtlQym
{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Ukbg7u7
{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} FStHsaF
Kod:
[center][img]http://i.imgur.com/eEtlQym.png[/img]
[img]http://i.imgur.com/Ukbg7u7.gif[/img]
[img]http://i.imgur.com/FStHsaF.png[/img][/center]
Powrót do góry Go down
Filippa Eilhart

Filippa Eilhart


Join date : 05/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyCzw Lip 13, 2017 11:00 pm

Prześliczne!
Dziękuję pięknie, 6PD przekazuję :3
Powrót do góry Go down
Zapowiedź Sztormu

Zapowiedź Sztormu


Join date : 06/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptySro Lip 19, 2017 11:10 pm

Regulamin: Akcept
Uwagi: Pliska o Pegaza
Kolorystyka: Czarny, Różowy, Biały
Tekst: The only way to heaven is the right one

Proszę o Baner
Powrót do góry Go down
Pavetta

Pavetta


Join date : 08/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyCzw Lip 20, 2017 5:41 pm


    Teksty: Coś od Korna możesz albo coś satanistycznego od Hunterów XDD
    Zdjęcia/Gify: Coś z spn, aby do tekstu pasowało! Spn ma dużo gifów na temat :c
    Kolorystyka: ~
    Uwagi: Całuję rączki
    Potwierdzenie przeczytania regulaminu: Another brick in the Wall
Powrót do góry Go down
Ravix

Ravix


Join date : 01/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyCzw Lip 20, 2017 6:28 pm

Sztorm -  popraw formularz, bo nie jest taki jaki podałam w pierwszym temacie.  I chyba nie wszyscy potrafią czytać regulamin.  Potwierdzeniem przeczytania regulaminu jest hasło, o którym wspominałam właśnie w regulaminie, który niby został przeczytany : /


Pierwszy raz przymknęłam oko, następnym razem będę po prostu ignorować
Powrót do góry Go down
Zapowiedź Sztormu

Zapowiedź Sztormu


Join date : 06/07/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptySob Sie 05, 2017 11:25 am

Powrót do góry Go down
Ganges

Ganges


Join date : 06/08/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptyNie Sie 06, 2017 9:33 pm


    Imię: Ganges.Dopisek: Najlepszy czas na działanie jest TERAZ!Opis/Zdjęcia: Najchętniej kary Shire. Niestety nie mogę podawać linków, ponieważ mam za mało dni na forum? Czy coś takiego. W każdym bądź razie nijak mogę wstawić link.Uwagi: Jeśli nie znajdziesz odpowiedniego zdjęcia z karym ogierem, to zrób takiego jakiego znajdziesz. Aby Ci jakość pasowała. Potwierdzenie przeczytania regulaminu: Bitter sweet symphony..
Powrót do góry Go down
Madaline

Madaline


Join date : 30/06/2017

{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} EmptySob Sie 26, 2017 1:06 pm


    Tekst AVATAR: Czas zmienia punkt widzenia...
    Tekst BANNER: i can't remind your eyes... your face... (spodobał mi się ten cytat z tych twoich przykładów heh), jak coś to możesz jeszcze jakiś dodać, żeby było więcej.
    Opis/Zdjęcie AVATAR: Gdybyś jakiś znalazł. Nie potrafiłam wyszukać, jakiegoś całkiem ładnego.
    Opis/Zdjęcie/Gif BANNER: Nie mam żadnego. Najlepiej jakiś galopujący kary koń po pustkowiu
    Uwagi: Madaline jest fryzyjką. Masz nieograniczony czas na wykonanie, bo zauważyłam, że masz jeszcze kilka zgłoszeń, więc nie spiesz się Wink
    Potwierdzenie przeczytania regulaminu: Taco Hemingway
Powrót do góry Go down
Sponsored content





{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty
PisanieTemat: Re: {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}   {Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii} Empty

Powrót do góry Go down
 
{Tu powinna być jakaś super nazwa avatarnii}
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cavallo :: Sprawy Forum :: Strefa użytkowników :: Awatarnie-
Skocz do: