Cavallo
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


konie
 
IndeksIndeks  Latest imagesLatest images  SzukajSzukaj  RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

 

 Kaz ty draniu

Go down 
2 posters
AutorWiadomość
Kaz




Join date : 09/07/2017

Kaz ty draniu Empty
PisanieTemat: Kaz ty draniu   Kaz ty draniu EmptyNie Lip 09, 2017 10:23 am

Imię: K-a-z
Rasa: Pełnej Krwi Angielskiej
Płeć: Ogier
Wygląd: Czy można powiedzieć,że jego wygląd jest straszny?Nie przesadzajmy,raczej nie,ale mimo wszystko kontakty z nim bywają trudne.Jest karym,wyglądającym normalnie ogierem.Zbyt zwyczajny ,żeby coś podejrzewać,ale zbyt bystry by coś pominąć,zbyt piękny by móc dostrzec w nim brzydotę.Nierówna grzywa zdobi jego łabędzią szyję...Rośnie jak chcę....naturalne jest piękne.Ma blizn ilość nie zliczoną i kuleje na prawą ,przednią nogę...To wszystko co możesz o nim wiedzieć.
Styl bycia:Zwykłe szczury,robaki,kmiecie!Postrzeganie innych...Z wyjątkami.Zginiesz,skończysz w piekle,nikt cię nie usłyszy,ani nie obroni...Witaj w moim towarzystwie.Nie masz pojęcia jaką władze ma w kopytach.Nie zrozumiesz jak bardzo może on być okrutny.Pierwsza zasada:To on decyduje o wszystkim,a ty śmieciu możesz sobie popatrzeć.Druga:Nie bądź śmieszny.Stań mu na drodze,rozszarpie cię na kawałki.Pogódź się z przegraną ,bo to on ma wielką siłę.Znieść jego słowa to jak przeżyć najokrutniejsze tortury.To zależy od twojego podejścia,jak on się zachowa,a to będzie i twoja władza ,a ja będę patrzył czy masz do mnie szacunek.Znajdziesz jego twarz?Oczywiście,że nie!Zgubisz się,już nie wrócisz...Prędzej zapadniesz w wieczny sen...śpij....śpij głęboko... Witam cię w morderczym karnawale.Niech tryska jucha z żółcią wszystkich zawistnych kalek.
Weź tępy kawałek szkła do ręki, zagryź zęby.Samookaleczenie to bolesne rzeczy.
Oto wioska przeklętych, po nocy się nie szwendaj.Tu wartość końskiego życia mierzy się przez wagę mięsa.Płoną ciała, poznaj widok zastygniętych w bólu min.Ja przynoszę smród zgnilizny.Przygotuj się do startu, ułóż w trumnie wygodnie
Oto przedsmak tego co przynoszę ci ja.Zielonoszara barwa zwłok jest dla niego jak szmaragd
To spragniony krwi morderca z apetytem wilka.Jesteśmy przeciwieństwem - Twój ból to moja chwała.Kaz , lat trzy.  Jeden z najbardziej poszukiwanych przestępców w Ketterdamie. Ważny członek gangu Szumowin. Przebiegły, inteligentny, bezwzględny. Kwintesencja szemranych interesów, mrocznej przeszłości oraz prawdopodobnie jeszcze mroczniejszej przyszłości. Chciwy, jednak rozważnie dążący po trupach do celu. Podejrzewany o niezliczoną ilość przestępstw, jednak od drugiego roku życia nie ujęty przez organy ścigania ani razu. Czytelniku, jeśli napotkasz go na swojej drodze masz dwa wyjścia - możesz bez chwili wahania dołączyć do planowanego przez niego przestępstwa stulecia, bądź niepostrzeżenie skryć się między cieniami oraz czekać aż... Kaz  znajdzie Ciebie. Uwierz mi - prędzej, czy później tak właśnie się stanie. A Ty mimowolnie zatracisz się w historii jego oraz reszty Szumowin.
Upodobania: Krew,Tortury i Cierpienie.(Wyjątki są!)
Czego nie lubi: Nie lubi?Hmm...Okażę się w fabule.
Inne*:--
Historia*:Spłodzony...Urodzony.Jak każdy.I nagle....Ucieczka.Wieczne zagubienie....Wszystko nie tak.Pierwsza ofiara,druga,teraz pięćdziesiąta.Spokój...Wieczny spokój.Kolejna wygrana,kolejna ofiara...I nagle...Olśnienie ,że tak żyje się lepiej,że warto zabijać,bo to wielka przyjemność.Masz 5 sekund.1...2...3...4...5...Nie żyjesz,nie oddychasz,nie czujesz.To koniec...Kolejna wędrówka,nudne dni,głód.Ciężkie chwile,aż 5 sekund nadzeszło,czysta przyjemność,krew.Kolejna brutalna scena,samo życie i kolejny szary dzień,blizny,zadowolenie...Aż w końcu poważne starcie z równym sobie...Porażka...Złość...Odejście.Kolejna wędrówka,dotarł...dotarł do celu,a ty?Bądź mądry,namaluj tencze ołówkiem.
Powrót do góry Go down
Admin
Admin
Admin


Join date : 24/06/2017

Kaz ty draniu Empty
PisanieTemat: Re: Kaz ty draniu   Kaz ty draniu EmptyNie Lip 09, 2017 10:48 am

Akcept
Powrót do góry Go down
https://cavallo.forumpolish.com
 
Kaz ty draniu
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Cavallo :: Sprawy Forum :: Postacie-
Skocz do: